Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Lenovo Yoga 3 40W Notebook Adaptör RNA-IB10
Stok Kodu : RNA-IB10
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
860.12
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 2A |
| Güç | 40W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) Adaptör üzerinde USB çıkıŠbulunmamaktadır |
| Dc Jack | Irregular USB |
| Model | RNA-IB10 |
| EAN13 | 8697785554846 |
| Parça Kodları | ADL40WCA ADL40WDA ADL40WLA |
| Uyumlu Modeller | Lenovo Yoga 3-1170 Lenovo Yoga 3-1470 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


