Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO MSI 19.5V 12.2A 240W Notebook Adaptör RNA-MS03
Stok Kodu : RNA-MS03
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
3,396.70
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 12.2A |
| Güç | 240W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-MS03 |
| EAN13 | 8697785554099 |
| Parça Kodları | ADP-240DT |
| Uyumlu Modeller | Oyuncu bilgisayarlarında (gaming notebook) overclock için profesyonel kullanıcıların talep ettiÄi gücü saÄlar. Daha güçlü olduÄu için normal kullanımda performası artırır ve çok daha az ısınır. Kullanılabilecek bazı modeller : Asus ROG G46VW Asus ROG G55VW Asus ROG G70SG Asus ROG G752VL Asus ROG GX700VO MSI GE62 MSI GE72 MSI GP62 MSI GS63 MSI GS73 MSI GT60 MSI GT70 MSI GX60 MSI GX70 |
| Notlar | AÅaÄıdaki Åartları saÄlayan ve 5.5 x 2.5 mm dc jack kullanan diÄer tüm notebook modelleri için de güvenle kullanılabilir : - Voltaj deÄeri 18-20V arasında olmalı (18V, 18.5V, 19V, 19.5V, 20V). - Amper deÄeri 12.2A veya altında olmalı (11.8A, 10.5A, 9.5A, 9A, 8A, 7A, 6A, ... vb). - Watt deÄeri 240W veya altında olmalı (Watt = Volt x Amper). |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


