Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO MSI 19.5V 16.9A 330W 4 Pin Notebook Adaptör RNA-MS01
Stok Kodu : RNA-MS01
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
5,249.40
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (19V ve 20V uyumlu) |
| Kapasite | 16.9A (11.57A, 11.8A ve 15A uyumlu) |
| Güç | 330W (220W, 230W ve 300W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4 Pin - DiÅi |
| Model | RNA-MS01 |
| EAN13 | 8681863409081 |
| Parça Kodları | ADP330-AB D |
| Uyumlu Modeller | MSI GT76 Titan, GT76 9SG Titan DT, ... vb MSI GT80 Titan SLI |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


