Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Samsung 19V 4.74A 90W Notebook Adaptör RNA-SG04
Stok Kodu : RNA-SG04
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
496.29
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 4.74A (4.22A ve 3.42A uyumlu) |
| Güç | 90W (80W ve 65W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 3.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-SG04 |
| EAN13 | 8697785550930 |
| Parça Kodları | AA-PA1N90W PA-1900-08S API3AD05 BA44-00147A BA44-00215A |
| Uyumlu Modeller | Samsung R518, R519, R520, R522, R580, R700, R720 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


