Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Sony 19.5V 3.9A 76W VGP-AC19V34 Notebook Adaptör RNA-SN05
Stok Kodu : RNA-SN05
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
463.31
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (19V uyumlu) |
| Kapasite | 3.9A (3.42A, 3.3A, 3.0A, 2.53A ve 2.3A uyumlu) |
| Güç | 76W (65W, 60W, 48W ve 45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.5 x 4.4 mm - Pinli uç - Pin 1.4 mm |
| Model | RNA-SN05 |
| EAN13 | 8697785550411 |
| Parça Kodları | VGP-AC19V20, VGP-AC19V33, VGP-AC19V34 |
| Uyumlu Modeller | Sony Vaio VGN-FZ Serisi Sony Vaio VPCEA Serisi, VPCEA1, VPCEA2, VPCEA3, VPCEA4, ... vb Sony Vaio VPCEB Serisi, VPCEB1, VPCEB2, VPCEB3, VPCEB4, ... vb DiÄer birçok VGN ve VPC serileri için kullanılabilir. |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


