Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Sony 19.5V 6.15A 120W VGP-AC19V16 Notebook Adaptör RNA-SN08
Stok Kodu : RNA-SN08
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
1,205.04
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 6.15A (6.2A, 5.79A ve 5.13A uyumlu) |
| Güç | 120W (110W ve 100W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.5 x 4.4 mm - Pinli uç - Pin 1.4 mm |
| Model | RNA-SN08 |
| EAN13 | 8697785550466 |
| Parça Kodları | VGP-AC19V16 PCGA-AC19V6 |
| Uyumlu Modeller | Sony Vaio VGN-A Serisi Sony Vaio VGN-AR Serisi Sony Vaio VGN-AW Serisi |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


