Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Toshiba Dynabook 15V 5A 75W PA3378E-3AC3 Notebook Adaptör RNA-TS02
Stok Kodu : RNA-TS02
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
516.29
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 15V |
| Kapasite | 5A (4A, 3A, 2A Uyumlu) |
| Güç | 75W (60W, 45W, 30W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.3 x 3.0 mm |
| Model | RNA-TS02 |
| EAN13 | 8697785550718 |
| Parça Kodları | PA3283U-1ACA PA3378E-3AC3 PA3469E-1AC3 |
| Uyumlu Modeller | Toshiba Satellite 1400, 1405, 1410, 1415, 1800, 1805, 2400, 2405, 2410, 2415, 2430, 2435, 5000, 5005, 5100, 5105, 5200, 5205 Toshiba Satellite A10, A15, A50, A55, A80, A85, M30, M35 Toshiba Tecra A1, A2, A3, A4, A5, A8, A9 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


