Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Toshiba Dynabook 15V 6A 90W PA2521E-2AC3 Notebook Adaptör RNA-TS03
Stok Kodu : RNA-TS03
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
529.27
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 15V |
| Kapasite | 6A |
| Güç | 90W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.3 x 3.0 mm |
| Model | RNA-TS03 |
| EAN13 | 8697785550725 |
| Parça Kodları | PA2521E-2AC3 PA2521U-1ACA PA2521U-2AC3 |
| Uyumlu Modeller | Toshiba Qosmio E10, E15, F10, F15, F20, F25 Toshiba Tecra A6, A7 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


