Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Toshiba Dynabook 19V 3.95A 75W PA3715E-1AC3 Notebook Adaptör RNA-TS07
Stok Kodu : RNA-TS07
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
430.33
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.95A (3.42A uyumlu) |
| Güç | 75W (65W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-TS07 |
| EAN13 | 8697785550817 |
| Parça Kodları | PA3715E-1AC3 PA3468E-1AC3 PA3468E-1ACA PA3468U-1ACA |
| Uyumlu Modeller | Toshiba Satellite A100, A105 Toshiba Satellite A200, A205, A210, A215 Toshiba Satellite A300, A300D, A305, A305D |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


