Çağrı Merkezi
Bildirimler
Bildirim Yok
Yeni Bir Bildiriminiz Bulunmamaktadır
Sepetiniz
Alışveriş Sepetiniz Boş
Önemli fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata alışveriş fırsatını kaçırmayın
RETRO Toshiba Dynabook, Asus 19V 2.37A 45W Ultrabook Notebook Adaptörü RNA-TS09
Stok Kodu : RNA-TS09
Stok Durumu :
Mevcut
Ürünün Fiyatı
:
403.84
TL + KDV
Ücretsiz Kargo
1 Adet Kaldı! Acele Et!
×
Üye Girişi
İşlem yapabilmek için üye girişi gereklidir
Yeni Üyelik
Üyeliğiniz yok mu? Hemen aşağıdaki butona tıklayarak kolaylıkla üye olabilirsiniz
HEMEN ÜYE OL
Ürünü favorilere ekleyebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (18V, 18.5V, 19.5V ve 20V Uyumlu) |
| Kapasite | 2.37A (900mA, 1.1A, 1.2A, 1.31A, 1.5A, 1.58A, 1.75A, 1.8A, 2.0A, 2.1A ve 2.63A Uyumlu) |
| Güç | 45W (16.2W, 20W, 24W, 25W, 27W, 30W, 33W, 36W, 38W, 40W ve 50W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-TS09 |
| EAN13 | 8697785553979 |
| Parça Kodları | PA3822E-1AC3 PA3822E-1ACA PA3822U-1ACA |
| Uyumlu Modeller | Asus X551C, X551Ca Toshiba Libretto W100, W105 Toshiba Portege Z830, Z835 |

© 2003 bodrumpc.com - Tüm Hakları Saklıdır. - Bu sitenin içeriği ve görselleri kopyalanamaz veya satılamaz.

BAĞLANTILAR
ÜYELİK
KATEGORİLER
BİZE ULAŞIN
ÇALIŞMA SAATLERİ


